2Sep

13 -krát bol americký ženský národný tím #Boss

instagram viewer

Sedemnásť vyberá výrobky, ktoré si myslíme, že sa vám budú páčiť najviac. Prostredníctvom odkazov na tejto stránke môžeme získať províziu.

1. Keď ste mali možnosť chytiť pukance a zapnúť finále majstrovstiev sveta žien, Carli Lloyd už strelil prvý gól v zápase.

Športová uniforma, dres, ľudská noha, športové oblečenie, športový areál, ženský futbal, štadión, šortky, futbalista, loptová hra,

Getty Images

2. Keď ste o niekoľko minút neskôr, ani ste neprestali hovoriť o prvom góle a Lloyd strelil ďalší. Je to tak, dva góly v prvých piatich minútach.

Športovisko, Športová uniforma, Dres, Ľudská noha, Obuv, Štadión, Športové oblečenie, Futbalista, Loptová hra, Ponožka,

3. Keď ste celej skupine poslali správu, ktorá vám naznačuje, že budúci týždeň budete všetci nosiť chladné francúzske vrkoče a vysoké chvosty.

4. Keď Lauren Holidayová potom dala USA gól na 3: 0 ďalším gólom, všetko počas prvých 15 minút hry.

Tráva, dres, športová uniforma, športový areál, futbalista, športové oblečenie, ľudská noha, ženský futbal, ponožka, štadión,

5. Keď o dve minúty neskôr skóroval Lloyd zo stredného poľa (to je pravda, zo stredu poľa) a zavŕšili najrýchlejší hetrik v histórii majstrovstiev sveta žien. P.S. Japonsko ešte stále nebodovalo. Čo.

Športová uniforma, Športové ihrisko, Dres, Súťažná udalosť, Tímový šport, Interakcia, Hráč, Majstrovstvá, Loptová hra, Šport,

6. Keď v druhom polčase Tobin Heath dosiahol skóre, keď dosiahol piaty gól tímu USA v zápase. #TeamworkMakesTheDreamWork

click fraud protection

7. Keď ste si uvedomili, že má Megan Rapinoe narodeniny, a tajne ste dúfali, že na konci tejto úžasnej hry na ňu čaká obrovský koláč.

Ruka, dres, gesto, oslava, majstrovstvo, športový dres, ventilátor, hodinky, štadión, fandenie,

8. Keď tím inšpiroval hashflags #USA a #SheBelieves. (Kedykoľvek ste na Twitteri zadali #USA, americký javorový list (javorový list, pretože hra zabrala.) miesto v Kanade) a vždy, keď ste na Twitteri zadali #SheBelieves, vlajka ONA s americkou tematikou objavil sa. A mysleli ste si, že iba Taylor Swift môže inšpirovať bohov emodži.)

9. Keď Abby Wambach vybehla na tribúny a po zápase pobozkala svoju ženu. Ja neplačem, ty plačeš. #LoveWins

Červená, Uniforma, Tričko bez rukávov, chrbát, Vlajka, Carmine, Vlajka Spojených štátov amerických, Dres, Športový dres, Dovolenka,

10. Keď ste si dali chvíľu vydýchnuť a uvedomili ste si, že tím si úplne vybral s neónovou ponožkou.

Športová uniforma, dres, ľudská noha, športové oblečenie, uniforma, tím, futbalista, fanúšik, majstrovstvá, štadión,

11. Keď prezident Spojených štátov tweetoval svoje gratulácie k tímu a pozval všetkých hráčov do Bieleho domu.

Aké víťazstvo pre tím USA! Skvelá hra @CarliLloyd! Vaša krajina je na vás všetkých taká hrdá. Príďte čoskoro navštíviť Biely dom s majstrovstvami sveta.

- Prezident Obama (@POTUS44) 6. júl 2015

12. Keď sa USA stali prvým tímom, ktorý kedy vyhral tri ženské majstrovstvá sveta. (Ospravedlňujem sa, je „hrať sa ako dievča“ stále považované za urážku?)

13. Keď ste skončili, národný tím žien USA je každý Cieľ družstva nikdy.

Športová uniforma, dres, športové oblečenie, uniforma, tím, oslavovanie, športový dres, fanúšik, fandenie, štadión,