2Sep

Ką žinoti apie Momiji Nishiya, 13 metų riedlentininką, kuris ką tik iškovojo olimpinį auksą

instagram viewer

Septyniolika renkasi produktus, kurie, mūsų manymu, jums patiks labiausiai. Mes galime uždirbti komisinius iš šio puslapio nuorodų.

2020–2021 m. Olimpinėse žaidynėse sveikintinas riedlenčių sportas, banglenčių sportas, karatė ir laipiojimas į esamą sąrašą sportas, leidžiantis daugybei naujų sportininkų visame pasaulyje parodyti savo karbonadus pasauliui etapas. Kadangi šioms sporto šakoms nebuvo olimpinio precedento, buvo aišku, kad nauji renginiai laukia netikėtumų, ir iki šiol jie nenuvylė. Pirmadienį, liepos 26 d., Įvyko pirmasis moterų riedlenčių olimpinis finalas, o aukso medalį pelnė 13-metė japonė Momiji Nishiya. Žinoma, apie šį pasaulinio lygio čiuožėją ir paauglį reikia žinoti daug, todėl skaitykite toliau, kad sužinotumėte visus faktus apie naująjį aukso medalio laimėtoją.

1. Ji yra aukso medalininkė. Momiji parsivežė pirmąjį visų laikų olimpinį aukso medalį moterų riedlenčių sporte, baigęs renginį 15,26 balo. Prie Momiji ant podiumo prisijungė sidabro medalio laimėtojas Rayelis Lealis iš Brazilijos, kuriam taip pat 13 metų, ir bronzos medalio laimėtojas, 16-metė Funa Nakayama, taip pat iš Japonijos.

click fraud protection

riedlenčių olimpiada 3 diena

Ezra Shaw„Getty Images“

2. Japonijoje ji sumušė rekordą. Būdamas 13 ir 330 dienų, Momiji tapo jauniausiu olimpiniu aukso medaliu Japonijos istorijoje. Ji taip pat yra trečia jauniausia olimpinėje istorijoje.

3. Ji turi laimėjimo istoriją. Momiji laimėjo sidabrą 2019 m. Vasaros X žaidynėse, kai jai buvo vos 11 metų, taip pat 2021 m. Gatvės riedlenčių pasaulio čempionate.