7Sep

A női sportolók megtisztelnek!

instagram viewer

Tizenhét olyan terméket választ, amelyről úgy gondoljuk, hogy a legjobban tetszeni fog. Jutalékot szerezhetünk az ezen az oldalon található linkekből.

Kar, Szórakozás, Emberi láb, Sportruházat, Váll, Fénykép, Kéz, Ízület, Versenyverseny, Torna,
Itt a Tizenhét, egy dologgal nem tudunk betelni - a nővel
sportolók! Az Női Sport Alapítvány október 13 -án vacsorát tartott
értük Éves tisztelet a nőknek a sportban, ahol a profi sportolók szeretik Shawn Johnson és Melanie Oudin megjelent adni
támogatásukat! A szervezet
ünnepli a női sportolókat, és igyekszik lebontani ezeknek a nőknek a korlátait!

Courtney Kupets, a Georgia Egyetem tornásza nyerte el az év sportolója díjat egyéni sportágakban. Ő az NCAA minden idők vezetője, kilenc bajnoki címmel!

Jessie Vetter ugyanezt a díjat nyerte a csapatsportokért. Jessie kapusként szerepel az amerikai női jégkorong -válogatottban, és 39 védést végzett el, hogy segítsen az USA -csapatnak megnyerni az aranyat a Nemzetközi Jégkorongszövetség női világbajnokságán!

A legmeggyőzőbb díjat, a Wilma Rudolph Bátorság díjat Tiffara Steward kapta, aki a Farmingdale State női kosárlabdacsapat pontvédője. Tiffara koraszülöttként született és sok fogyatékossággal rendelkezik, de kihívásai ellenére idén 27 meccsen lépett pályára, és hárompontos, 329 százalékos arányt tartogat!

click fraud protection

Nem lehetünk boldogabbak ezekért a kiváló sportolókért - gratulálunk!

Szóval, milyen sportokkal foglalkozol? Nyertél már díjat? Hang a megjegyzésekben!