Жінки -олімпійці, літо 2012

instagram viewer

Вік: 22

Спорт: Футбол

З її знаменитою рожевою пов'язкою на голові і довгою прямою поні, Алекс Морган привертає нашу увагу з поля. Однак її стильний зовнішній вигляд не вражає - ця ударна милашка забивала голи у півфіналах та фіналах минулорічного чемпіонату світу!

Вік: 21

Спорт: Велоспорт

Вони не дарма називають Алісу "звіром"! Вона перша жінка, яка перемогла у всіх трьох категоріях велосипедного дивізіону: дівчина -аматорка №1, дівчина -аматорський крейсер №1 та дівчина -професіонал №1.

Вік: 17

Спорт: Бокс

Цього літа олімпійський дебют жіночого боксу як медального виду спорту, і 17 -річна Кларесса Шилдс, як очікується, візьме додому одну з цих медалей. Будучи сповіщеною про свій олімпійський квиток всього кілька тижнів тому, цей злісний боксер накачується, щоб боротися з кращими з кращих. У неї є суперзірка ставлення, яке потрібно кожному олімпійському чемпіону!

Вік: 24

Спорт: Волейбол

У старшій школі Фолюк випередила машину, якою її тренери вимірювали вертикальні стрибки-і зробила це лише через кілька місяців гри у волейбол! Хоча вона служила замісницею на Олімпійських іграх 2008 у Пекіні, з тих пір Фолук виграла нагороду за найкращого блокатора та нагороду MVP турніру на Гран -прі 2010.

click fraud protection

Вік: 21

Спорт: Гімнастика

Хоча Джулі перенесла численні травми коліна, вона ніколи не думала про відмову від гімнастики - і все наполегливість принесла їй золоті медалі у багатоборстві, м’ячі та стрічці на Панамериканці 2011 року Ігри!

Вік: 22

Спорт: Дзюдо

Кайла - перша американка, яка виграла чемпіонат світу з дзюдо з 1964 року - і вона зробила це з ударом, вигравши п'ять непереможених матчів, щоб заробити золото. Вона також є другою спортсменкою США, яка брала участь у двох фіналах юніорського світу, по дорозі заробивши собі срібну медаль.

Вік: 22

Спорт: Бокс

Як перша американська боксерка, яка пройшла кваліфікацію на Олімпійські ігри в Лондоні, Марлен Еспарса вже зайняла перше місце! Незважаючи на те, що вона "напівлегка вага", вона неодмінно зробить великий вплив у Лондоні.

Вік: 22

Спорт: Баскетбол

Коли Майя був обраний першим загальним вибором драфту WNBA 2011 року, ми знали, що на неї варто звернути увагу. Вона приєдналася до «Міннесотської рисі» і стала першим вибором драфта номер один, який привів свою команду до першого чемпіонату WNBA - принісши їй нагороду «Новачок року»!

Вік: 17

Спорт: Плавання

Міссі Франклін викликала фурор на чемпіонаті світу 2011 року, коли забрала додому п’ять медалей (три золоті, одну срібну та одну бронзову). Їй всього 17, тому ми очікуємо побачити її набагато більше на майбутніх конкурсах!

Вік: 25

Ми поглянули на Ребекку, коли вона виграла золоту медаль у бігу на 200 метрів брасом під час Олімпіади в Пекіні 2008 року, встановивши світовий рекорд. З того часу вона закінчила університет Південної Каліфорнії за спеціальністю комунікації - і виграла обидві події брасом на чемпіонаті NCAA, щоб завантажитися.

Вік: 17

Сімнадцятирічна Габбі тренується поряд з відомою гімнасткою Шон Джонсон, але вона не зірка, що сходить, лише за асоціаціями. Вона двічі була в національній збірній США з гімнастики і виграла золоту медаль у фіналі команди на чемпіонаті світу з гімнастики в Токіо минулого року.