2Sep

13 разів жіноча збірна США була #Boss

instagram viewer

Сімнадцять вибирає продукти, які, на нашу думку, вам сподобаються найбільше. Ми можемо заробляти комісію за посиланнями на цій сторінці.

1. Коли раніше у вас була можливість схопити попкорн і включити фінал чемпіонату світу серед жінок, Карлі Ллойд вже забила перший гол у грі.

Спортивна форма, Джерсі, Людська нога, Спортивний одяг, Спортивний майданчик, Жіночий футбол, Стадіон, Шорти, Футболіст, Гра в м’яч,

Getty Images

2. Коли хвилини потому ви навіть не переставали говорити про перший гол, і Ллойд забив ще один. Правильно, два голи за перші п'ять хвилин.

Спортивний майданчик, Спортивна форма, Джерсі, Людська нога, Взуття, Стадіон, Спортивний одяг, Футболіст, Гра в м’яч, Носок,

3. Коли ви надішлете текстове повідомлення всій своїй групі, пропонуючи всім одягнути круті французькі коси і високі хвости цього тижня.

4. Тоді Лорен Холідей привела США до 3: 0 ще одним голом, все це протягом перших 15 хвилин гри.

Трава, Джерсі, Спортивна форма, Спортивний майданчик, Футболіст, Спортивний одяг, Людська нога, Жіночий футбол, Шкарпетка, Стадіон,

5. Коли через дві хвилини Ллойд забив з півзахисту (це правильно, від центру поля) і завершив найшвидший хет -трик в історії чемпіонату світу серед жінок. P.S. Японія ще не забила. Що.

Спортивна форма, спортивний майданчик, Джерсі, змагання, командний вид спорту, взаємодія, гравець, чемпіонат, гра в м’яч, спорт,

6. Коли, під час другого тайму, Тобін Хіт поповнив рахунок, зробивши п'ятий гол цієї команди збірної США. #TeamworkMakesTheDreamWork

click fraud protection

7. Коли ви зрозуміли, що це день народження Меган Рапіной, і таємно сподівалися, що в кінці цієї дивовижної гри на неї чекає величезний торт.

Рука, Джерсі, Жест, Святкування, Чемпіонат, Спортивний трикотаж, Вентилятор, Годинники, Стадіон, Вболівання,

8. Коли команда надихнула хешфляги #USA та #SheBelieves. (Щоразу, коли ви вводили #USA у Twitter, кленовий лист американського прапора (кленовий лист, тому що гра зайняла місце в Канаді), і щоразу, коли ви друкували #SheBelieves у Twitter, прапор SHE на тему США з'явився. І ви думали, що тільки Тейлор Свіфт може надихнути богів смайликів.)

9. Коли Еббі Вамбах підбігла до трибун і поцілувала дружину після гри. Я не плачу, ти плачеш. #LoveWins

Червоний, Форма, Сорочка без рукавів, Назад, Прапор, Кармін, Прапор Сполучених Штатів, Джерсі, Спортивний трикотаж, Свято,

10. Коли ви взяли хвилину, щоб подихати, і зрозуміли, що команда повністю вирішила з вибором неонових шкарпеток.

Спортивна форма, Джерсі, Людська нога, Спортивний одяг, Уніформа, Команда, Футболіст, Вболівальник, Чемпіонат, Стадіон,

11. Коли Президент Сполучених Штатів написав у твіттері свої вітання команді та запросив усіх гравців до Білого дому.

Яка перемога команди США! Відмінна гра @CarliLloyd! Ваша країна так пишається всіма вами. Незабаром відвідайте Білий дім з чемпіонатом світу.

- Президент Обама (@POTUS44) 6 липня 2015 року

12. Коли США стали першою командою, яка виграла три титули чемпіона світу серед жінок. (Вибачте, чи "грати як дівчина" все ще вважається образою?)

13. Коли ви уклали жіночу збірну США - це кожен Гол команди коли -небудь.

Спортивна форма, Джерсі, Спортивний одяг, Уніформа, Команда, Святкування, Спортивний трикотаж, Вболівальник, Аплодисменти, Стадіон,