7Sep

Спорташице почаствоване!

instagram viewer

Седамнаест производа бира за које мислимо да ће вам се највише допасти. На везама на овој страници можемо зарадити провизију.

Рука, забава, људска нога, спортска одећа, рамена, фотографија, рука, зглоб, такмичарски догађај, гимнастика,
Овде у Седамнаест, постоји једна ствар које се не можемо заситити - женско
спортисти! Тхе Фондација женски спорт одржао вечеру 13. октобра
За њихово Годишњи поздрав женама у спорту, где професионални спортисти воле Схавн Јохнсон и Мелание Оудин појавио се да би дао
њихова подршка! Организација
слави спортисткиње и настоји да сруши препреке за ове жене!

Цоуртнеи Купетс, гимнастичарка Универзитета у Џорџији, освојила је награду за спортисткињу године за појединачне спортове. Она је свевременски лидер НЦАА са девет шампионата!

Исту награду за тимске спортове освојила је Јессие Веттер. Јессие је у женској хокејашкој репрезентацији САД -а као голман и направила је 39 одбрана да би помогла тиму САД -а да освоји злато на Светском првенству за хокеј на леду!

Најубедљивија награда, Вилма Рудолпх Цоураге Авард, припала је Тиффари Стевард, која је чувар женске кошаркашке репрезентације Фармингдале Стате. Тиффара је рођена прерано и има много инвалидитета, али упркос изазовима, ове године је играла на 27 утакмица и држи проценат од три бода 0,332!

click fraud protection

Не можемо бити срећнији због ових изузетних спортиста - честитамо!

Дакле, којим се спортом бавите? Да ли сте икада освојили награду? Звучи искључено у коментарима!