2Sep

13 пута је женска репрезентација САД била #шеф

instagram viewer

Седамнаест производа бира за које мислимо да ће вам се највише допасти. На везама на овој страници можемо зарадити провизију.

1. Када сте пре имали прилику да зграбите кокице и укључите финале Светског купа за жене, Царли Ллоид је већ постигла први гол на утакмици.

Спортска униформа, Дрес, Људска нога, Спортска одећа, Спортско место, Женски фудбал, Стадион, Шорц, Фудбалер, Игра лоптом,

Гетти Имагес

2. Неколико минута касније нисте ни престали да причате о првом голу, а Ллоид је постигао још један. Тако је, два гола у првих пет минута.

Спортско место, Спортска униформа, Дрес, Људска нога, Ципела, Стадион, Спортска одећа, Фудбалер, Игра лоптом, Чарапа,

3. Када сте овој целој групној поруци послали поруку у којој се сугерише да ћете следеће недеље носити свеже француске плетенице и високе репове.

4. Када је Лаурен Холидаи тада довела САД до 3-0 још једним поготком, све у првих 15 минута игре.

Трава, дрес, спортска униформа, спортско место, фудбалер, спортска одећа, људска нога, женски фудбал, чарапе, стадион,

5. Када су два минута касније Ллоид постигли погодак са средине терена (то је тачно, од центра поља) и завршили најбржи хет -трик у историји Светског купа за жене. П.С. Јапан још увек није постигао гол. Шта.

Спортска униформа, Спортско место, Дрес, Такмичарски догађај, Тимски спорт, Интеракција, Играч, Првенство, Игра лоптом, Спорт,

6. Када је током другог полувремена Тобин Хеатх повећао резултат постигавши пети гол на утакмици америчке екипе. #ТеамворкМакесТхеДреамВорк

click fraud protection

7. Када сте схватили да је Меган Рапиное рођендан и потајно сте се надали да је чека огромна торта на крају ове невероватне игре.

Рука, дрес, покрет, славље, првенство, спортски дрес, навијач, сат, стадион, навијање,

8. Када је тим инспирисао #УСА и #СхеБелиевес хасхфлагс. (Кад год сте на Твиттеру откуцали #УСА, јаворов лист америчке заставе (јаворов лист јер је игра трајала место у Канади), и кад год сте на Твиттеру откуцали #СхеБелиевес, заставу СХЕ са америчком тематиком појавио. И мислили сте да само Таилор Свифт може надахнути богове емојија.)

9. Када је Абби Вамбацх отрчала на трибине и пољубила супругу након утакмице. Ја не плачем, ти плачеш. #Љубав побеђује

Црвена, униформа, мајица без рукава, леђа, застава, кармин, застава Сједињених Држава, дрес, спортски дрес, празник,

10. Када сте одвојили минуту да удахнете и схватили да је тим потпуно у праву са избором неонских чарапа.

Спортска униформа, дрес, људска нога, спортска одећа, униформа, тим, фудбалер, навијач, првенство, стадион,

11. Када је председник Сједињених Држава твитовао честитке тиму и позвао све играче у Белу кућу.

Каква победа за тим САД! Одлична игра @ЦарлиЛлоид! Ваша земља је тако поносна на све вас. Ускоро посетите Белу кућу са Светским првенством.

- Председник Обама (@ПОТУС44) 6. јула 2015

12. Када су САД постале први тим који је освојио три титуле првака света за жене. (Жао ми је, да ли се "играње као девојка" и даље сматра увредом?)

13. Када сте закључили да је женска репрезентација САД свака Екипа Гол икада.

Спортска униформа, Дрес, Спортска одећа, Униформа, Тим, Прослава, Спортски дрес, Навијач, Навијање, Стадион,