2Sep

Simone Biles je osvojila zlato olimpijsko medaljo v finalu za gimnastiko

instagram viewer

Sedemnajst izdelkov izbere, za katere menimo, da vam bodo najbolj všeč. Na povezavah na tej strani lahko zaslužimo provizijo.

Le dva dni po tem, ko ji je pomagal skoraj popoln nastop Ekipa ZDA je v finalu gimnastike za vse ženske osvojila zlato, Simone Biles si je v četrtek v posameznih krogih vzela zlato. Samo Simone in Aly Raisman, ki je vzela srebro, je na tekmovanju tekmovala iz ameriške ekipe, a je Simone na začetku močno prevzela in jo držala do konca. Lansko leto, Gabby Douglas je na tem dogodku osvojil zlato.

Leopard, uprizoritvene umetnosti, športna oblačila, gimnastika, umetniška gimnastika, individualni športi, ritmična gimnastika, Maillot, stegna, prvenstvo,

Par je začel na trezorju z zelo visokimi rezultati:

Boom! Simone in Aly sta začela na trezorju. Po prvem dogodku bo verjetno 1-2. pic.twitter.com/9ZiOSScY6M

- Gimnastika ZDA (@USAGym) 11. avgust 2016

Nato so se preselili v neravne palice, kjer je Aly "dobil na gugalnici iz Jaegerja in ni povezal stalnika z Rayom«in malo poskočila, ko je sestopila. Medtem je imela Simone morda svojo "najboljšo rutino" na igrah doslej in je bila z rezultatom zelo zadovoljna.

Zelena, igra z žogo, komolec, športno prizorišče, linija, šport, igranje športa, koleno, posamezni športi, žoga,

Na polovici te etape je Rusinja Aliya Mustafina s svojo rutino neenakomernih palic povedla za 0,034 točke, tako da je Simone premagala drugo, Aly pa četrto mesto.

click fraud protection

Odlična rutina Bilesa - verjetno njena najboljša od iger doslej. Velik nasmeh, ko se vidi na Jumbotronu. 14.966

Halfway point in Aliya Mustafina sta prevzela vodstvo s svojo ogromno rutino z neenakomernimi palicami. Biles 2., Tutkhalian 3., Raisman 4., Andrade 5.

- Julia (@juliagrassie) 11. avgust 2016

Simone je bila tedaj prva na gredi in dosegla 15.433. Aly je nastopila zadnja in dosegla 14.866, s čimer se je na tretjem mestu utrdila na zadnji etapi dogodka: nadstropje.

Športna uniforma, Človeška noga, Športna oblačila, Triko, Gimnastika, Tekmovanje, Umetniška gimnastika, Športnik, Prvenstvo, Občinstvo,

Z Aly sta po petem in šestem mestu na parketu zasedla prvo in drugo mesto, kar je šele drugič v ameriški olimpijski zgodovini.