1Sep

Na tejto fotografii leží najväčšie olympijské tajomstvo všetkých čias

instagram viewer

Sedemnásť vyberá výrobky, ktoré si myslíme, že sa vám budú páčiť najviac. Prostredníctvom odkazov na tejto stránke môžeme získať províziu.

Americké šprintérky Brianna Rollins, Nia Ali a Kristi Castlin získali zlaté, strieborné a bronzové medaily na 100 metrov cez prekážky.

Americké šprintérky Brianna Rollins, Nia Ali a Kristi Castlin v stredu večer v Riu zmietli medaily na 100 metrov cez prekážky. A bolo to ÚŽASNÉ.

Brianna získala zlato za 12,48 s. Nia nasledovala so striebrom za 12,59 sekundy a Kristi o 12 stotín sekundy vyniesla víťazku na štvrtom mieste (britská bežkyňa Cindy Ofili) o dve stotiny sekundy.

Šprintéri sa po emocionálnom víťazstve zahalili do amerických vlajok a odfotili sa, pričom doslova skákali od radosti. Ale vydržte, pozrime sa na to bližšie. Tu sú pred skokom.

Športová uniforma, Logo, Súťažná udalosť, Súťaž, Majstrovstvá, Športovec, Individuálne športy, Aktívne šortky, Tele, Dostihová dráha,

Getty/Betsy Farrell

A tu sú vo vzduchu a vzdorujú gravitácii, ako to robia prekážkári. Pretože, viete, je to ich práca.

Obuv, Atletická obuv, Logo, Atletická dráha, Dostihová dráha, Súťaž, Športovanie, Športovec, Majstrovstvá, Individuálne športy,

Kam zmizla Nina teniska? Nia vpravo mala pred skokom obuté tenisky. Potom v polovici skoku jej pravá teniska zmizla.

click fraud protection

Nie je to tak, že by spadol do vzduchu, pretože tieto topánky sú navrhnuté tak, aby pri behu a skoku zostali tesné.

Odštartovala to? Prečo by to robila len s jednou topánkou? Odpadlo to? Čo sa tu deje?

Športová uniforma, Ľudská noha, Rekreácia, Atletika na atletike, Športové oblečenie, Súťažné podujatie, Atletická obuv, Športovec, Pretekárska dráha, Šortky,
Kam to išlo ???

Stranou záhad, tento moment je historický. Podľa olympijského historika Billa Mallona je to vôbec prvýkrát v olympijskej histórii tri Američanky získali zlato, striebro a bronz na tej istej trati.

V momente, keď si uvedomili, že všetci získali medailu, vás môže rozplakať - boli ste varovaní.

Produkt, Športovisko, Náušnice, Organ, Chrám, Sval, Svet, Tričko bez rukávov, Dres, Športovec,

NBC

Úprimne povedané, celé video stojí za to si ich pozrieť, aby ste videli ich výhru.

AKTUALIZÁCIA: 16:40 hod.: Nia za nás záhadu vyriešila na Twitteri a vysvetlila, že medzi výstrelmi si vyzula topánku a hodila ju deťom na tribúne. Šťastné deti!