2Sep

Simone Biles zdobywa złoty medal olimpijski we wszechstronnym finale gimnastyki

instagram viewer

Seventeen wybiera produkty, które naszym zdaniem pokochasz najbardziej. Możemy zarabiać prowizję za linki na tej stronie.

Zaledwie dwa dni po jej niemal idealnym występie pomogło Drużyna USA zdobywa złoto w finale wszechstronnej gimnastyki drużynowej kobiet, Simone Biles w czwartek wzięła dla siebie złoto w poszczególnych rundach. Tylko Simone i Aly Raisman, który zdobył srebro, startował w wydarzeniu z drużyną z USA, ale Simone na początku objęła silną przewagę i utrzymała ją przez cały czas. Ostatni rok, Gabby Douglas zdobył złoto w tym wydarzeniu.

Trykot, sztuki widowiskowe, odzież sportowa, gimnastyka, gimnastyka artystyczna, sporty indywidualne, gimnastyka artystyczna, Maillot, udo, mistrzostwa,

Para zaczęła w skarbcu z bardzo wysokimi wynikami:

Bum! Simone i Aly ruszają na wielki start w skarbcu. Prawdopodobnie będzie 1-2 po pierwszym wydarzeniu. pic.twitter.com/9ZiOSScY6M

— USA Gimnastyka (@USAGym) 11 sierpnia 2016

Następnie przenieśli się do nierównych krat, gdzie Aly „został uderzony huśtawką z Jaegera i nie połączył staldera z Ray'em" i podskoczyła trochę, gdy zsiadała. W międzyczasie Simone miała być może swój "najlepszy układ" na Igrzyskach i była bardzo zadowolona ze swojego wyniku.

click fraud protection
Piłka, Gra w piłkę, Łokieć, Obiekt sportowy, Linia, Sprty, Uprawianie sportu, Kolano, Sporty indywidualne, Piłka,

W połowie tego etapu, Rosjanka Aliya Mustafina objęła prowadzenie z 0,034 punktami dzięki nierównej rutynie sztangi, dzięki czemu Simone znalazła się na drugim miejscu, a Aly na czwartym.

Świetna rutyna od Biles - prawdopodobnie jej najlepsza z dotychczasowych igrzysk. Wielki uśmiech, gdy widzi siebie na Jumbotronie. 14.966

Półmetek i Aliya Mustafina objęła prowadzenie dzięki swojej ogromnej, nierównej rutynie. 2. miejsce w żółci, 3. miejsce w Tutkhalian, 4. miejsce w Raisman, 5. miejsce dla Andrade

— Julia (@juliagrassie) 11 sierpnia 2016

Simone był wtedy pierwszy na belce i zdobył 15.433. Aly wystąpiła jako ostatnia i zdobyła 14.866, umacniając swoją pozycję na trzecim miejscu w ostatniej części zawodów: podłodze.

Sportowy mundur, Ludzka noga, Odzież sportowa, Trykot, Gimnastyka, Impreza konkurencji, Gimnastyka artystyczna, Sportowiec, Mistrzostwa, Publiczność,

Ona i Aly zajęły pierwsze i drugie miejsce po występie na 5 i 6 miejscu na parkiecie, co jest dopiero drugim przypadkiem, kiedy to miejsce miało miejsce w historii olimpiady w USA.