Diane: Jestem strażnikiem

instagram viewer

Seventeen wybiera produkty, które naszym zdaniem pokochasz najbardziej. Możemy zarabiać prowizję za linki na tej stronie.

Dżinsy, Urządzenie wyświetlające, Kurtka, Denim, Reklama, Transparent, Rozruch, Torebka, Noga, Multimedia,
W tym roku w prezencie świątecznym mój chłopak kupił mi bilety na mecz Rangersów. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek była bardziej podekscytowana przez całe moje życie! To wszystko wina Marca, że ​​jestem takim wielkim fanem hokeja, ale chciałbym mu za to podziękować - to jedyny sport, który mogę szczerze powiedzieć, że w pełni rozumiem.

Cały dzień spędziliśmy w mieście. Times Square, Rockefeller Center, zakupy na Piątej Alei i kolacja. Potem, gdy nadszedł czas, byliśmy w Madison Square Garden, aby zobaczyć, jak nowojorscy Rangersi mierzą się z Boston Bruins!

Szczęśliwy, Wyraz twarzy, Ludzko, Wakacje, Zima, Kurtka, Dekoracja świąteczna, Wigilia, Tradycja,

To była moja pierwsza gra, a oczekiwanie było zabicie ja! Tłum był szalony, a mój chłopak prawdopodobnie bardziej szalony! Czułem się trochę zakłopotany siedząc obok niego, ale kiedy mój ulubiony zawodnik, Lundqvist (bramkarz), wszedł na lód, byłem prawdopodobnie równie zawstydzony. Henrik Lundqvist jest absolutnie piękny; nie wspominając o tym, że jest fenomenalnym bramkarzem.

click fraud protection

Początkowo gra była totalnym chrapaniem. Chodzi mi o to, że Rangers wygrywali o 2, co było ekscytujący, ale Bruinowie nie robili wszystko odkupić się! W końcu, mając tylko około 5 minut do końca gry, Bruins postanowili wrócić i zdobył! Byliśmy zdenerwowani, ale nie uważaliśmy tego za zbytnie zagrożenie, będąc tak, jak tam było zostało tylko 5 minut. Ale wtedy, zaledwie minutę później, Boston strzelił ponownie. Gra remisuje. i Nie mogę powiem wam, jak bardzo byłem zdenerwowany i jak bardzo żałowałem, nawet myśląc, że gra była „nudna”.

Jednak moje niebieskie koszulki mnie nie zawiodły - musieli wiedzieć, że to moja pierwsza gra! Gdy zostało tylko 1:29, Rangers strzeliło gola! byłam krzyczeć. I zawsze przysięgałem, że nigdy nie będę jednym z tych fanów. Oczywiście zrobiłem wyjątek.

Przyznam, że gdyby nie Marc, prawdopodobnie nie byłbym takim fanem hokeja jak ja, ale to dzięki niemu mogę powiedzieć, że jestem naprawdę niebieski.