2Sep

13 razy drużyna narodowa kobiet USA była #Boss

instagram viewer

Seventeen wybiera produkty, które naszym zdaniem pokochasz najbardziej. Możemy zarabiać prowizję za linki na tej stronie.

1. Kiedy zanim miałaś okazję złapać popcorn i włączyć finały Pucharu Świata Kobiet, Carli Lloyd już strzeliła pierwszego gola w meczu.

Mundur sportowy, Jersey, Ludzka noga, Odzież sportowa, Obiekt sportowy, Piłka nożna kobiet, Stadion, Spodenki, Piłkarz, Gra w piłkę,

Obrazy Getty

2. Kiedy kilka minut później nawet nie przestawałeś mówić o pierwszym golu, a Lloyd strzelił kolejnego. Zgadza się, dwa gole w pierwszych pięciu minutach.

Obiekt sportowy, Mundur sportowy, Jersey, Ludzka noga, But, Stadion, Odzież sportowa, Piłkarz, Gra w piłkę, Skarpety,

3. Kiedy wysłałeś wiadomość do całej grupy, sugerując, że w nadchodzącym tygodniu wszyscy nosicie fajne francuskie warkocze i wysokie kucyki.

4. Kiedy Lauren Holiday doprowadziła Stany Zjednoczone do 3-0 kolejnym golem, wszystko w ciągu pierwszych 15 minut gry.

Jersey, Mundur sportowy, Obiekt sportowy, Piłkarz, Odzież sportowa, Ludzka noga, Piłka nożna kobiet, Skarpety, Stadion,

5. Kiedy dwie minuty później Lloyd strzelił z pomocy (zgadza się, od środka pola) i ukończyła najszybszy hat-tricka w historii Pucharu Świata Kobiet. PS Japonia wciąż nie strzeliła gola. Co.

Mundur sportowy, Obiekt sportowy, Jersey, Impreza konkurencji, Sport zespołowy, Interakcja, Gracz, Mistrzostwa, Gra w piłkę, Sport,

6. Kiedy w drugiej połowie Tobin Heath poprawił wynik, strzelając piątą bramkę drużyny USA w meczu. #Praca zespołowa sprawia, że ​​marzenie działa

click fraud protection

7. Kiedy zdałeś sobie sprawę, że to urodziny Megan Rapinoe i potajemnie miałeś nadzieję, że na zakończenie tej niesamowitej gry czeka na nią ogromny tort.

Ręka, Jersey, gest, świętuje, mistrzostwa, koszulka sportowa, wentylator, zegarek, stadion, doping,

8. Kiedy zespół zainspirował hashflagi #USA i #SheBelieves. (Za każdym razem, gdy wpisałeś #USA na Twitterze, liść klonu z amerykańską flagą (liść klonu, ponieważ gra trwała) miejsce w Kanadzie), a za każdym razem, gdy wpisujesz #SheBelieves na Twitterze, pojawia się flaga SHE w stylu amerykańskim pojawiło się. A myślałeś, że tylko Taylor Swift może zainspirować bogów emoji.)

9. Gdy Abby Wambach podbiegła na trybuny i po meczu pocałowała żonę. Nie płaczę, płaczesz. #Kochać wygrywać

Koszulka bez rękawów, Czerwony, Jednolite, Cofnij, Bandera, Karmin, Flaga stanów zjednoczonych, Jersey, Koszulka sportowa, Wakacje,

10. Kiedy poświęciłeś chwilę na odetchnięcie i zdałeś sobie sprawę, że zespół był całkowicie na miejscu, jeśli chodzi o wybór neonowych skarpet.

Mundur sportowy, Jersey, Ludzka noga, Odzież sportowa, Jednolite, Zespół, Piłkarz, Wentylator, Mistrzostwa, Stadion,

11. Kiedy prezydent Stanów Zjednoczonych napisał na Twitterze swoje gratulacje dla zespołu i zaprosił wszystkich graczy do Białego Domu.

Co za zwycięstwo dla drużyny USA! świetna gra @CarliLloyd! Wasz kraj jest tak dumny z was wszystkich. Zapraszamy wkrótce do Białego Domu z Mistrzostwami Świata.

— Prezydent Obama (@POTUS44) 6 lipca 2015

12. Kiedy Stany Zjednoczone jako pierwsza drużyna w historii zdobyły trzy tytuły Pucharu Świata kobiet. (Przepraszam, czy „graj ​​jak dziewczyna” nadal jest uważane za zniewagę?)

13. Kiedy zakończyłeś, że reprezentacja Stanów Zjednoczonych kobiet jest co Cel drużyny zawsze.

Mundur sportowy, Jersey, Odzież sportowa, Jednolity, Zespół, Świętujemy, Koszulka sportowa, Wentylator, Doping, Stadion,