Diāna: Es esmu mežzinis

instagram viewer

Septiņpadsmit izvēlas produktus, kuri, mūsuprāt, jums patiks visvairāk. Mēs varam nopelnīt komisijas maksu no šīs lapas saitēm.

Kāja, džinsi, displeja ierīce, jaka, džinsa audums, reklāma, reklāmkarogs, zābaks, rokassoma, multivide,
Šogad Ziemassvētku dāvanā mans draugs man ieguva biļetes, lai redzētu Rangers spēli. Es domāju, ka es nekad mūžā neesmu bijis vairāk satraukts! Pie visa vainīgs ir Mārcis, ka esmu tik milzīgs hokeja fans, bet es vēlos viņam par to pateikties - tas ir vienīgais sporta veids, ko varu godīgi teikt, ka pilnībā saprotu.

Visu dienu pavadījām pilsētā. Taimskvērs, Rokfellera centrs, iepirkšanās Fifth Ave un dažas vakariņas. Tad, kad pienāca laiks, mēs bijām Madison Square Garden, lai redzētu, kā Ņujorkas Rangers uzņem Bostonas Bruins!

Cilvēks, ziema, laimīgs, sejas izteiksme, kolāža, svētki, jaka, Ziemassvētku rotājums, Ziemassvētku priekšvakars, tradīcija,

Tā bija mana pirmā spēle, un gaidīšana bija nogalināšana es! Pūlis bija traks, un mans draugs, iespējams, bija trakāk! Es jutos nedaudz apmulsusi, sēžot viņam blakus, bet, kad mans mīļākais spēlētājs Lundkvists (vārtsargs) uzkāpa uz ledus, es, iespējams, biju tikpat neērts. Henriks Lundkvists ir absolūti skaists; nemaz nerunājot par to, ka viņš ir fenomenāls vārtsargs.

click fraud protection

Sākumā spēle bija pilnīga krākšana. Es domāju, Rangers uzvarēja ar 2, kas bija aizraujošs, bet "Bruins" to nedarīja jebko lai atpirktu sevi! Visbeidzot, kad līdz spēles beigām bija atlikušas tikai aptuveni 5 minūtes, "Bruins" nolēma atgriezties, un iesita vārtus! Mēs bijām apbēdināti, bet mēs neuzskatījām, ka tas ir liels drauds, jo esam tur bija palikušas tikai 5 minūtes. Bet tad tikai minūti vēlāk Bostona guva vārtus vēlreiz. Spēles padarīšana neizšķirta. Es nevar pastāsti, cik nervozs biju un cik ļoti nožēloju, pat domājot, ka spēle bija “garlaicīga”.

Tomēr mani blūza krekli mani nepievīla - viņi noteikti zināja, ka tā ir mana pirmā spēle! Kad bija palicis tikai 1:29, Rangers guva vārtus! ES biju kliedzot. Un es vienmēr zvēru, ka nekad nebūšu viens no šiem faniem. Acīmredzot es izdarīju izņēmumu.

Atzīšos, ja nebūtu Mārča, iespējams, es nebūtu tik liels hokeja līdzjutējs kā es, bet tieši viņa dēļ varu teikt, ka esmu patiesi zila.