1Sep

Geriausios akimirkos iš olimpinių žaidynių

instagram viewer

Didžiulis pripučiamas Voldemortas, penkiasdešimt skraidančių Mary Poppins ir Tautų paradas buvo tik keletas svarbiausių įvykių atidarymo ceremonijoje. Jei praleidote šią visų britų šventę, nesijaudinkite: vėliau šiais metais ji bus išleista kaip pilnametražis DVD!

Mūsų puikių olimpinių momentų sąrašas nebūtų išsamus Michaelas Phelpsas. Per ketvirtąsias (ir paskutines, deja, Phelps) olimpines žaidynes jis iškovojo dar šešis medalius, iš kurių keturi buvo auksiniai, o oficialiai iš viso iškovojo 22 medalius - taip jis tapo labiausiai papuoštu olimpiniu žaidėju visi laikas!

Prieš išvykstant į Londoną, Missy Franklin ją labai sujaudino ir ji neabejotinai pakilo. 17-metė iškovojo penkis medalius-keturis iš jų aukso-ir šiuo metu turi pasaulio rekordą 200 metrų nugara rungtyje. Tikėkitės pamatyti daug daugiau Missy - ji jau sakė laukianti 2016 m. Rio olimpinių žaidynių!

Šešiolikmetė tapo pirmąja afroamerikiete, laimėjusia olimpines daugialypės gimnastikos varžybas, ir pirmąja moterimi, laimėjusia

click fraud protection
tiek komanda ir individualus visapusiškas auksas tose pačiose rungtynėse. Pamatysime daug Daglas netrukus - ji ką tik prisiregistravo būti „Kellogg's Corn Flakes“ veidu!

Nesugebėjęs iškovoti medalio visapusiškai, gimnastas Aly Raisman neleido nusivylimui jos nuvilti. Ji iškovojo bronzą ant sijos ir auksą už nepriekaištingą grindų rutiną atskiruose renginiuose. Raismanas parodo, kiek ryžtas ir atsidavimas iš tikrųjų pasiteisina! Be to, jos iškirptas Amerikos vėliavos trikotažas yra mieliausias dalykas.

Savo debiutiniuose žaidimuose Cullenas Jonesas iškovojo sidabrą ir auksą, ir sidabrą kaip estafetės komandų dalis. Taigi, kas laukia superžvaigždės sportininko (ir pagrindinio karščio!) Dabar, kai jis turi tris medalius? Jis planuoja mokyti mažumų vaikus plaukti kartu su JAV komanda Padarykite purslus pamatas

Ji galėjo tapti virusu dėl savo „nesužavėto“ veido, užėmusi antrąją vietą individualiose varžybose, bet kas gali pamiršti Nepriekaištingas Mckayla skliautas ir tobulas nusileidimas komandoje, dėl kurio teisėjų žandikauliai pažodžiui numesti? Ji vis dar yra pirmoji mūsų knygoje! Be to, ji turėjo vykti į olimpines žaidynes su savo vaikystės gerbėju Kyla Ross, kuri taip pat yra JAV moterų gimnastikos komandos narė!

Nepaisant to, kad nelaimėjo savo parašo renginio, Rupp gali būti naujas tobulo sportinio veido veidas! Jis treniruojasi Oregone kartu su kita žvaigždžių žvaigžde Mo Farah, Didžiosios Britanijos komandos narys. Kai Ruppas 10 000 metrų bėgime nusileido Farah, du geriausi draugai iškart apsikabino, pasveikino vienas kitą ir kartu bėgo po stadioną. Taip įkvepiantis matyti sportininkus, kurie yra konkurencingi draugai ir vienas kitą puoselėja!

15-metė Katie Ledecky olimpinių žaidynių atrankos varžybose užėmė trečiąją vietą ir išvyko į Londoną kaip nepasiekiama. Tačiau spaudimo stoka atrodė naudinga Ledecky, kuris 800 metrų laisvu stiliumi iškovojo aukso medalį antruoju greičiausiu plaukimu visą laiką, tuo pačiu pagerindamas savo asmeninį rekordą penkiomis sekundėmis (o tai yra gana svarbu sporto šakoje, kurioje lenktynės laimimos dešimtosios sekundžių)!

May-Treanor ir Walsh-Jennings, žinomi kaip „didžiausia visų laikų paplūdimio tinklinio komanda“, pridėjo savo dinastiją laimėdami trečiąjį aukso medalį. Ir rungtynės dėl medalio vyko tarp dviejų Amerikos komandų. Kalbėk apie merginos galią!

Judo superžvaigždė Harrison, treniruodamasi olimpinėms žaidynėms, galbūt suplėšė raištį, tačiau tai nesutrukdė jai dominuoti Londone. Ji visiškai pasveiko ir parsivežė aukso JAV komandai!

Skydai norėjo būti boksininku, kiek tik prisimena. Būdama 14 metų, sužinojusi, kad moterims bus leista dalyvauti 2012 m. Olimpinėse žaidynėse, ji savo dienoraštyje parašė, kad jos svajonė yra laimėti auksą. Tačiau gimnazijos vyresnioji neleido nekenčiantiems, kurie jai pasakė, kad boksas skirtas tik berniukams, nusiminti - ji laimėjo JAV tik aukso medalį bokse, o pirmasis - moteris!

Aleksas Morganasgalbūt buvo viena iš jauniausių moterų futbolo komandos narių, tačiau nemanykite, kad tai reiškia, kad ji buvo silpna. Komandos draugų pravarde „Baby Horse“ Morganas pusfinalio rungtynėse su Kanada įmušė pergalingą įvartį, ir aukso medalio rungtynėse ji pelnė tris įvarčius ir rekordinius keturis rezultatyvius perdavimus, tai paskatino savo komandą auksas!

Galbūt 2004 ar 2008 metų olimpinėse žaidynėse Jungtinės Valstijos nepasiekė nardymo podiumo, tačiau tai nesutrukdė Boudijai bandyti pakeisti istoriją. Nors jis vos nepasitraukė iš preliminarių varžybų, paskutiniame nardymo raunde jis finišavo prieš pasaulio čempioną kiną Qiu Bo - ir iškovojo auksą! Būdas padaryti purslų pabaigoje Olimpinis nardymo dalis!

Richards-Ross šiuo metu yra olimpinė lengvosios atletikos veterinarijos gydytoja-nuo 2004 m. Ji yra olimpinė sportininkė-ir Londone įrodė, kad yra tokia pat stipri kaip ir bet kada, ir įtraukė į savo sąrašą dar du aukso medalius. Be to, jei tai nėra pakankamai įspūdinga, ji bėga išlenkdama plaukus už nugaros - ir vis dar sutriuškina konkurenciją. Eik, mergaite!

Maya Moore dabar galiu pasakyti, kad ji yra viena iš nedaugelio elitinių krepšininkų, laimėjusių NCAA titulą, WNBA čempionatą ir olimpinis aukso medalis! Jos darbas moterų krepšinio komandoje paskatino komandą pelnyti penktąjį auksą iš eilės.

Kas gali būti geresnis būdas uždaryti žaidimus, nei su didžiuliu muzikiniu vakarėliu? Viena kryptis apvažiavo didžiulį stadioną bortiniu sunkvežimiu ir sužavėjo minią savo megahitu „What Makes You Graži." Berniukai atstovavo „šiuolaikinei dienai“ šventėje, pristatančioje britų muziką per amžiaus. Neblogas būdas užbaigti vieną didžiausių visų laikų olimpinių žaidynių!