2Sep

Simone Biles laimėjo auksą gimnastikos grindų finale, Aly Raisman pelnė sidabrą

instagram viewer

Septyniolika renkasi produktus, kurie, mūsų manymu, jums patiks labiausiai. Mes galime uždirbti komisinius iš šio puslapio nuorodų.

Simone Biles karaliauja gimnastikos karaliene. Antradienio Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių finale ji parsivežė ketvirtąjį ir paskutinį aukso medalį. Moterų grindų rungtyje ji surinko 15,966 taško, tiesiai virš komandos draugės Aly Raisman, kuri iškovojo sidabrą su 15,5.

Nė viena gimnastė moteris niekada nėra laimėjusi daugiau nei keturių aukso medalių vienose olimpinėse žaidynėse, ir nors vakarykštis „kritimas“ ant sijos reiškia, kad Simone šiemet negaus penkių aukso medalių, tiesa jai tikrai nerūpiir ji jau įrodė, kad yra geriausia gimnastė planetoje.

Laimingas, Žmonės gamtoje, Kelis, Gimnastika, Šokėjas, Basas, Gestas, Trikotažas, Šokis, Atletiškas šokių judesys,

Tačiau vienas NBC komentatorius, buvęs olimpietis Jonathanas Hortonas sakė manąs, kad Aly kasdienybė iš tikrųjų buvo geriau nei Simone ir buvo nustebęs, kad Aly neįvertino didesnio balo. Aly pernai laimėjo auksą ant parketo 2012 metų olimpinėse žaidynėse ir taip pat finišavo antras po Simone per šių metų asmenines lenktynes.

click fraud protection
Peržiūrėti „Instagram“

Esmė: Simone ir Aly visiškai nužudė žaidynes ir įrodė, kad yra stiprus duetas, kurio Amerika nusipelno. Tiesą sakant, visi „Final Five“ yra tiesiog tobuli. Palikime jį ten.

Nuo:Kosmopolitiška JAV