2Sep

Simone Biles aranyérmet veszít, mert "leesett" a mérlegről

instagram viewer

Tizenhét olyan terméket választ, amelyről úgy gondoljuk, hogy a legjobban tetszeni fog. Jutalékot szerezhetünk az ezen az oldalon található linkekből.

Simone Biles azon törekvése, hogy öt aranyérmet nyerjen a riói olimpián, elmarad - negyedik eseményén hétfőn délután Rióban "leesett" az egyensúlyi gerendáról.

Kivéve, hogy nem tette tulajdonképpen leesik a mérleggerendáról. Ehelyett elvesztette az egyensúlyát, és a gerendára tette a kezét, ami a jelenlegi torna pontozási szabályok szerint esésnek számít. Az alábbi fotókon láthatja azt a pillanatot, amikor megbotlik, majd elkapja magát:

Emberi láb, torna, sportruházat, trikó, versenyverseny, művészi torna, comb, bajnokság, térd, közönség,
Emberi láb, sportruházat, torna, trikó, versenyverseny, előadóművészet, művészi torna, sport, térd, bajnokság,
Emberi láb, sportruházat, torna, trikó, versenyverseny, művészi torna, bajnokság, sport, comb, sportoló,

Annak ellenére, hogy a szokásos nehézségi pontszámokkal járt, az ingadozás azt jelentette, hogy Simone végeredménye 14.733 volt. Ez egy nagy összeg, amelyet a következő tornász, a holland Sanne Wevers szerzett, aki 15.466 -ot szerzett. Csapattársa, Laurie Hernandez is magasabb pontszámot ért el, és megszerezte az ezüstérmet. A negyedik helyezett, a francia tengerészgyalogos Boyer elutasított vizsgálata után Simone megszerezte a bronzérmet. Amint az NBC kommentátorai megjegyezték, ez önmagában Simone képességeiért beszél - hogy bukás után érmet szerez, nagy dolog.

click fraud protection

Sporthelyszín, stadion, világ, aréna, rajongó, bajnokság, verseny, játékok, közönség, kijelző eszköz,

Simone és Laurie volt a két legjobb USA-selejtező a gerendán, Simone pedig a kétszer uralkodó világ egyensúlyi világbajnok, ami még meglepőbbé teszi a hétfői eseményeket (bár ő is esett az olimpián próbák). De továbbra is lehetősége lesz arra, hogy holnap negyedik aranyérmet szerezzen a padlóverseny során, és továbbra is ő a legnagyobb tornász, köszönöm szépen.

Frissítés 8/15, 18:30: Az eseményt követő interjúkban Biles és edzője, Aimee Boorman is beszélt a botlásról, mondván, hogy bronz az olimpián, nem kell csalódni, és az esés megtörténhetett bárki.

"Nem vagyok csalódott az éremben, amit kaptam, mert bárki szeretne bronzot szerezni egy olimpiai játékon" - mondta Biles Gyám. „Csalódott vagyok a rutinban, amit csináltam. Nem annyira az egész rutin, csak az elülső felhajtás, azt hiszem, mert a többi rutin nagyon jó volt. "

"Ő ember" - tette hozzá edzője. - Megmentette, mert mindkét lába leesett a gerendáról. Eléggé le voltam nyűgözve ettől. Én diadalnak látom. Az olimpián gerendán bronzérmet szerzett. Ez hatalmas. Erre büszkének kell lennie. Ezen a hibán kívül a többi rutin kiváló volt. Néha megcsúszik a lábad... Sajnos jelentős hibája volt, de a többi rutinja elég jó volt ahhoz, hogy bronzot szerezzen."

Tól től:Kozmopolita USA