Diane: Ranger vagyok

instagram viewer

Tizenhét olyan terméket választ, amelyről úgy gondoljuk, hogy a legjobban tetszeni fog. Jutalékot szerezhetünk az ezen az oldalon található linkekből.

Láb, farmer, megjelenítő eszköz, kabát, farmer, reklám, szalagcipő, csizma, kézitáska, multimédia,
Idén karácsonyi ajándékként a barátom jegyeket szerzett nekem egy Rangers meccsre. Azt hiszem, soha életemben nem voltam még izgatottabb! Marc hibája, hogy ilyen hatalmas jégkorong -rajongó vagyok, de ezt szeretném megköszönni neki - ez az egyetlen sport, amit őszintén mondhatok, hogy teljesen megértem.

Az egész napot a városban töltöttük. Times Square, Rockefeller Center, vásárlás az Ötödik sugárúton és vacsora. Aztán amikor elérkezett az idő, a Madison Square Gardenben voltunk, hogy lássuk a New York Rangers a Boston Bruins ellen!

Emberi, tél, boldog, arckifejezés, kollázs, ünnep, kabát, karácsonyi dekoráció, karácsony estéje, hagyomány,

Ez volt az első meccsem, és a várakozás is az volt gyilkolás nekem! A tömeg őrült volt, és valószínűleg a barátom őrültebb! Kicsit zavarban éreztem magam mellette ülve, de amint kedvenc játékosom, Lundqvist (a kapus) a jégre lépett, valószínűleg ugyanolyan kínos voltam. Henrik Lundqvist abszolút szép; nem beszélve arról, hogy fenomenális kapus.

click fraud protection

A játék eleinte teljes horkolás volt. Úgy értem, a Rangers 2 -vel nyert, ami meg is történt izgalmas, de a Bruins nem csinálta bármi hogy megváltják magukat! Végül mindössze 5 perc volt hátra a mérkőzésből, a Bruins úgy döntött, hogy visszatér, és gólt szerzett! Idegesek voltunk, de nem tartottuk nagy fenyegetésnek, hogy ott vagyunk volt már csak 5 perc van hátra. De aztán, csak egy perccel később, a Boston gólt szerzett újra. Döntetlenné tenni a játékot. én nem tud mondd el, mennyire ideges voltam, és mennyire sajnáltam, még azt is gondolva, hogy a játék „unalmas”.

A blues -ingeim azonban nem hagytak cserben - biztosan tudták, hogy ez az első játékom! Már csak 1:29 maradt, a Rangers gólt szerzett! én voltam sikoltozva. És mindig megesküdtem, hogy soha nem leszek ilyen rajongó. Nyilvánvalóan kivételt tettem.

Bevallom, ha nem Marc lenne, valószínűleg nem lennék akkora hokirajongó, mint én, de miatta mondhatom, hogy igazi kék vagyok.