2Sep

Simone Biles osvojila je zlatnu olimpijsku medalju u finalu gimnastike u višeboju

instagram viewer

Sedamnaest odabire proizvode za koje mislimo da će vam se najviše svidjeti. Na vezama na ovoj stranici možemo zaraditi proviziju.

Samo dva dana nakon što joj je pomogao gotovo savršen nastup Tim SAD-a osvojio je zlato u finalu gimnastike za žene, Simone Biles uzela zlato za sebe u pojedinačnim rundama u četvrtak. Samo Simone i Aly Raisman, koja je uzela srebro, natjecala se u tom događaju od američkog tima, no Simone je u početku snažno vodila i držala je do kraja. Prošle godine, Gabby Douglas uzeo zlato u ovom događaju.

Triko, Izvođačke umjetnosti, Sportska odjeća, Gimnastika, Umjetnička gimnastika, Pojedinačni sportovi, Ritmička gimnastika, Maillot, Bedra, Prvenstvo,

Par je započeo na trezoru s vrlo visokim ocjenama:

Bum! Simone i Aly krenule su u veliki trezor. Vjerojatno će biti 1-2 nakon prvog događaja. pic.twitter.com/9ZiOSScY6M

- Gimnastika u SAD -u (@USAGym) 11. kolovoza 2016

Zatim su se preselili u neravne rešetke, gdje je Aly "dobio udarac u zamahu iz Jaegera i nije spojio stalder pun s Rayom"i malo poskočila dok je silazila. U međuvremenu, Simone je imala možda "najbolju rutinu" Igara do sada i bila je jako zadovoljna svojim rezultatom.

click fraud protection
Zelena, igra loptom, lakat, sportsko mjesto, linija, sport, bavljenje sportom, koljeno, individualni sportovi, lopta,

Na polovici ovog dijela događaja, Ruskinja Aliya Mustafina povela je 0,034 poena sa svojom rutinom s neravnomjernim šipkama, povisivši Simone na drugo, a Aly na četvrto mjesto.

Sjajna rutina od Bilesa - vjerojatno njezina najbolja od Igara do sada. Veliki osmijeh kad se vidi gore na Jumbotronu. 14.966

Na pola puta i Aliya Mustafina preuzela je vodstvo svojom ogromnom rutinom po neravnim barovima. Biles 2., Tutkhalian 3., Raisman 4., Andrade 5.

- Julia (@juliagrassie) 11. kolovoza 2016

Simone je tada bila prva na gredi i postigla 15.433. Aly je nastupila posljednja i osvojila 14.866, učvršćujući svoje mjesto na trećem mjestu u posljednjoj etapi događaja: pod.

Sportska uniforma, Ljudska noga, Sportska odjeća, Triko, Gimnastika, Natjecanje, Umjetnička gimnastika, Sportaš, Prvenstvo, Publika,

Ona i Aly zauzele su prvo i drugo mjesto nakon što su nastupile 5. i 6. na parketu, što je tek drugi put da se ovaj plasman dogodio u američkoj olimpijskoj povijesti.