2Sep

13 puta je ženska reprezentacija SAD -a bila #Boss

instagram viewer

Sedamnaest odabire proizvode za koje mislimo da će vam se najviše svidjeti. Na vezama na ovoj stranici možemo zaraditi proviziju.

1. Kad ste prije imali priliku zgrabiti kokice i uključiti finale Svjetskog prvenstva za žene, Carli Lloyd već je postigla prvi gol na utakmici.

Sportska uniforma, Jersey, Ljudska noga, Sportska odjeća, Sportsko mjesto, Ženski nogomet, Stadion, Kratke hlače, Nogometaš, Igra loptom,

Getty Images

2. Kad nekoliko minuta kasnije niste ni prestali pričati o prvom pogotku, a Lloyd je zabio još jedan. Tako je, dva pogotka u prvih pet minuta.

Sportsko mjesto, Sportska uniforma, Dres, Ljudska noga, Cipela, Stadion, Sportska odjeća, Nogometaš, Igra loptom, Čarapa,

3. Kad ste čitavoj grupnoj poruci poslali sljedeći tjedan sugerirajući da svi nosite cool francuske pletenice i visoke repove.

4. Kada je Lauren Holiday tada još jednim pogotkom dovela SAD do 3-0, a sve u prvih 15 minuta igre.

Trava, dres, sportska uniforma, sportsko mjesto, nogometaš, sportska odjeća, ljudska noga, ženski nogomet, čarapa, stadion,

5. Kad su dvije minute kasnije Lloyd zabili s sredine terena (to je točno, od središta polja) i dovršili najbrži hat trick u povijesti Svjetskog prvenstva za žene. p.s. Japan još uvijek nije zabio gol. Što.

Sportska uniforma, sportsko mjesto, Jersey, natjecanje, timski sport, interakcija, igrač, prvenstvo, igra s loptom, sport,

6. Kada je tijekom drugog poluvremena Tobin Heath povisio rezultat postigavši ​​peti gol na utakmici američke momčadi. #TeamworkMakesTheDreamWork

click fraud protection

7. Kad ste shvatili da je Megan Rapinoe rođendan i potajno ste se nadali da je na kraju ove nevjerojatne igre čeka ogromna torta.

Ruka, dres, gesta, slavlje, prvenstvo, sportski dres, navijač, sat, stadion, navijanje,

8. Kad je tim inspirirao hashflagove #USA i #SheBelieves. (Kad god ste na Twitteru upisali #USA, javorov list američke zastave (javorov list jer je igra trajala mjesto u Kanadi), i kad god ste na Twitteru upisali #SheBelieves, zastavu SHE s američkom tematikom pojavio. A mislili ste da samo Taylor Swift može inspirirati bogove emojija.)

9. Kad je Abby Wambach otrčala na tribine i poljubila suprugu nakon utakmice. Ja ne plačem, ti plačeš. #LoveWins

Crvena, Uniforma, Majica bez rukava, Natrag, Zastava, Carmine, Zastava Sjedinjenih Država, Dres, Sportski dres, Praznik,

10. Kad ste odvojili minutu dah i shvatili da je tim u potpunosti na mjestu s izborom neonskih čarapa.

Sportska uniforma, Jersey, Ljudska noga, Sportska odjeća, Uniforma, Tim, Nogometaš, Navijač, Prvenstvo, Stadion,

11. Kad je predsjednik Sjedinjenih Država tweetovao čestitke timu i pozvao sve igrače u Bijelu kuću.

Kakva pobjeda za tim USA! odlična igra @CarliLloyd! Vaša zemlja je ponosna na sve vas. Dođite uskoro posjetiti Bijelu kuću sa Svjetskim prvenstvom.

- predsjednik Obama (@POTUS44) 6. srpnja 2015

12. Kad su SAD postale prva momčad koja je osvojila tri naslova Svjetskog kupa za žene. (Žao mi je, smatra li se "igrati kao djevojka" još uvijek uvredom?)

13. Kad ste zaključili da je američka ženska reprezentacija svaki Cilj momčadi ikad.

Sportska uniforma, Dres, Sportska odjeća, Uniforma, Tim, Proslava, Sportski dres, Navijač, Navijanje, Stadion,