2Sep

Simone Bilesová získává zlatou olympijskou medaili ve finále vícebojů v gymnastice

instagram viewer

Sedmnáct vybírá výrobky, které si myslíme, že se vám budou líbit nejvíce. Z odkazů na této stránce můžeme získat provizi.

Jen dva dny poté, co pomohl její téměř dokonalý výkon Tým USA vyhrál zlato ve finále vícebojové gymnastiky žen, Simone Biles ve čtvrtek si v jednotlivých kolech odnesla zlato. Jen Simone a Aly Raisman, který bral stříbro, soutěžil na akci z amerického týmu, ale Simone si na začátku vzal silný náskok a držel ho až do konce. Minulý rok, Gabby Douglasová vzal zlato v této akci.

Dres, Interpretační umění, Sportovní oblečení, Gymnastika, Umělecká gymnastika, Individuální sporty, Rytmická gymnastika, Maillot, Stehno, Mistrovství,

Dvojice začala na trezoru s velmi vysokým skóre:

Výložník! Simone a Aly vyrazily na velký start do trezoru. Po první akci to bude pravděpodobně 1–2. pic.twitter.com/9ZiOSScY6M

- USA gymnastika (@USAGym) 11. srpna 2016

Poté se přesunuli do nerovných tyčí, kde Aly “dostal úder na houpačce ven z Jaegeru a nepřipojil plný nosník k Rayovi“a trochu seskočila, když sesedla. Mezitím měla Simone možná svoji „zatím nejlepší rutinu“ z her a byla se svým skóre velmi spokojená.

Zelená, Míčová hra, Loket, Sportovní dějiště, Čára, Sport, Sportování, Koleno, Individuální sporty, Míč,

V polovině této fáze akce se Ruska Aliya Mustafina ujala vedení o 0,34 bodu se svými nerovnými bary, čímž narazila na Simone na druhé a Aly na čtvrté místo.

click fraud protection

Skvělá rutina od Bilesa - pravděpodobně zatím její nejlepší z her. Velký úsměv, když se vidí na Jumbotronu. 14.966

Na půli cesty a Aliya Mustafina se ujala vedení se svou obrovskou nerovností barů. Biles 2nd, Tutkhalian 3rd, Raisman 4th, Andrade 5th

- Julia (@juliagrassie) 11. srpna 2016

Simone pak byla první na paprsku a získala 15,433. Aly předvedla poslední a zaznamenala 14,866, čímž si upevnila své místo na třetím místě v posledním úseku události: patro.

Sportovní uniforma, lidská noha, sportovní oblečení, trikot, gymnastika, soutěžní akce, umělecká gymnastika, sportovec, mistrovství, obecenstvo,

Ona a Aly obsadily první a druhé místo po předvedení 5. a 6. místa na podlaze, což je teprve podruhé, kdy se toto umístění stalo v americké olympijské historii.