1Sep

Na této fotografii leží největší olympijské tajemství všech dob

instagram viewer

Sedmnáct vybírá výrobky, které si myslíme, že se vám budou líbit nejvíce. Z odkazů na této stránce můžeme získat provizi.

Americké sprinterky Brianna Rollins, Nia Ali a Kristi Castlin získaly zlaté, stříbrné a bronzové medaile na 100 metrů překážek.

Americké sprinterky Brianna Rollins, Nia Ali a Kristi Castlin ve středu večer v Riu smetly medaile na 100 metrů překážek. A bylo to ÚŽASNÉ.

Brianna získala zlato za 12,48 sekundy. Nia následovala stříbro za 12,59 sekundy a Kristi vynesla o čtvrtinu vítěze (britská běžkyně Cindy Ofili) o dvě setiny sekundy na 12,61 sekundy.

Po své emocionální výhře se sprinteri zahalili do amerických vlajek a vyfotili se, zatímco doslova skákali radostí. Ale vydržte, pojďme se na to podívat blíže. Tady jsou před skokem.

Sportovní uniforma, Logo, Soutěžní akce, Soutěž, Mistrovství, Sportovec, Individuální sporty, Aktivní šortky, Tele, Závodní dráha,

Getty/Betsy Farrell

A tady jsou ve vzduchu a vzdorují gravitaci, jak to obvykle dělají překážkáři. Protože, víte, je to jejich práce.

Bota, atletická obuv, logo, atletická atletika, závodní dráha, soutěž, hraní sportů, sportovec, mistrovství, individuální sporty,

Kam zmizely tenisky Nia? Nia, na pravé straně, měla na sobě oba tenisky před skokem. V polovině skoku jí zmizela pravá teniska.

click fraud protection

Není to tak, že by spadl do vzduchu, protože ty boty jsou navrženy tak, aby zůstaly těsné, když běhá a skáče.

Odkopla to? Proč by to dělala jen s jednou botou? Spadlo to? Co se tam děje?

Sportovní uniforma, lidská noha, rekreace, atletická atletika, sportovní oblečení, soutěžní akce, atletická obuv, sportovec, závodní dráha, šortky,
Kam to šlo ???

Stranou tajemství, tento okamžik je historický. Podle olympijského historika Billa Mallona je to poprvé v olympijské historii tři Američanky získaly zlato, stříbro a bronz ve stejné atletické disciplíně.

Ve chvíli, kdy si uvědomili, že všichni získali medaili, vás může rozplakat - byli jste varováni.

Výrobek, sportoviště, náušnice, varhany, chrám, sval, svět, košile bez rukávů, dres, sportovec,

NBC

Upřímně řečeno, celé video stojí za to se podívat, abyste viděli jejich výhru.

AKTUALIZACE: 16:40 hod.: Nia nám záhadu vyřešila na Twitteru a vysvětlila, že mezi výstřely si sundala botu a hodila ji dětem na tribuně. Šťastné děti!