1Sep

Най -добрите моменти от Олимпиадата

instagram viewer

Гигантски надуваем Волдемор, петдесет летящи Мери Попинз и Парадът на нациите бяха само няколко акцента от церемонията по откриването. Ако сте пропуснали този празник на британците, не се притеснявайте: Той ще бъде пуснат като пълнометражен DVD по-късно тази година!

Нашият списък с велики олимпийски моменти нямаше да бъде пълен без Майкъл Фелпс. По време на четвъртата (и последна, за съжаление) олимпиада на Фелпс, той спечели още шест медала, четири от които бяха златни, и доведе официалния му общ брой до 22 медала - което го направи най -украсеният олимпиец на всичко време!

Миси Франклин имаше много шум около себе си, преди да замине за Лондон, и тя определено се възползва от случая. 17-годишният младеж спечели пет медала-четири от които златни-и в момента държи световния рекорд на 200 метра гръб. Очаквайте да видите много повече от Миси - тя вече каза, че очаква с нетърпение Олимпиадата през 2016 г. в Рио!

16-годишната стана първата афро-американка, спечелила олимпийското състезание по гимнастика по многобой, и първата жена, която спечели

click fraud protection
и двете отборното и индивидуалното многобойно злато в едни и същи игри. Ще видим много Дъглас скоро - тя току -що се регистрира за лицето на Corn Flakes на Kellogg!

След като не успя да спечели медал в многобоя, гимнастичка Али Райсман не позволи разочарованието да я събори. Тя продължи да печели бронз на гредата и злато за безупречната си рутина на пода в отделните състезания. Райсман показва колко решителност и отдаденост наистина се изплащат! Плюс това, проклетото й трико от американски флаг е най-сладкото нещо някога.

В дебютните си игри Кълън Джоунс спечели индивидуално сребро и злато и сребро като част от щафетните отбори. И така, какво следва за суперзвездата (и голямата красавица!) Сега, когато той има три медала? Той планира да научи децата от малцинствата да плуват с екипа на САЩ Направете пръскане фондация

Може да е станала вирусна заради „не впечатленото“ си лице, след като се класира на второ място в индивидуалното състезание, но кой може да забрави Безупречният свод на Макайла и перфектно приземяване в отбора, което предизвика челюстите на съдиите буквално изпускайте? Тя все още е номер едно в нашата книга! Освен това тя трябва да отиде на Олимпиадата с най -добрата си приятелка Кайла Рос, която също е член на отбора на САЩ по гимнастика за жени!

Въпреки че не спечели отличителното си събитие, Руп може да бъде новото лице на перфектно спортно майсторство! Той тренира в Орегон с друга звезда Мо Фарах, член на екипа на Великобритания. Когато Руп загуби от Фарах в надпреварата от 10 000 метра, двамата най-добри приятели веднага се прегърнаха, поздравиха се и тичаха заедно по стадиона. Толкова е вдъхновяващо да видиш спортисти, които са конкурентни приятели и се подкрепят един за друг!

15-годишната Кейти Ледеки се класира на трето място в квалификациите за Олимпиадата и се насочи към Лондон като аутсайдер. Но липсата на натиск изглежда работи за Ледецки, който спечели златния медал на 800 метра свободен стил с второто най-бързо плуване на през цялото време, като същевременно подобрява личния си рекорд с пет секунди (което е доста важно в спорт, в който състезанията се печелят десети секунди)!

Известен като „най-големият отбор по плажен волейбол на всички времена“, Мей-Тренор и Уолш-Дженингс допълниха своята династия, като спечелиха третия си златен медал. И мачът за медал беше между два американски отбора. Говорете за силата на момичетата!

Суперзвездата по джудо Харисън може да е скъсала връзки, докато тренира за Олимпиадата, но това не й попречи да доминира в Лондон. Тя се възстанови напълно и взе злато за отбора на САЩ!

Щитове искаше да бъде боксьор, откакто се помни. На 14 години, когато научи, че жените ще могат да се състезават на Олимпиадата през 2012 г., тя записа в дневника си, че мечтата й е да спечели злато. Но абитуриентката не позволи на хейтърите, които й казаха, че боксът е само за момчета, да я свалят - тя спечели американската само златен медал в бокса, а първият от жена!

Алекс Морганможе да е била един от най -младите членове на женския футболен отбор, но не предполагайте, че това означава, че е слаба. Наречена от съотборниците си „Baby Horse“, Морган вкара победния гол в полуфиналния мач срещу Канада, и в мача за златен медал тя вкара три гола и направи рекордни четири асистенции, което докара отбора й до злато!

Съединените щати може да не са били на подиума за гмуркане на Олимпиадата през 2004 или 2008 г., но това не попречи на Boudia да се опита да промени историята. Въпреки че едва излезе от предварителните мачове, той завърши пред действащия световен шампион, китайката Qiu Bo, във финалния кръг на гмуркания - и спечели злато! Начин да направите изблик в края на Олимпийски част за гмуркане!

Ричардс-Рос вече е олимпийски ветеринарен лекар-тя е олимпийска спортистка от 2004 г.-и доказа в Лондон, че е толкова силна, както винаги, като добави още два златни медала към списъка си. Плюс това, ако това не е достатъчно впечатляващо, тя тича с косата си, издута зад гърба й - и все още смазва конкуренцията. Само така момиче!

Мая Мур сега може да се каже, че тя е една от малкото елитни баскетболистки, спечелили титла на NCAA, WNBA Championship и олимпийски златен медал! Нейната работа в женския отбор по баскетбол изведе отбора до петото поредно злато.

Какво би могло да бъде по-добър начин да затворите игрите, отколкото с огромно музикално афтър парти? Една Посока обиколиха огромния стадион на камион с борд и развълнуваха тълпата с мега хита си „What Make You Красив." Момчетата представиха „съвременния ден“ в празник, показващ британската музика през възрасти. Не е лош начин да сложите край на една от най -великите олимпийски игри на всички времена!