Олимпийски спортистки за жени лято 2012 г.

instagram viewer

Възраст: 22

Спорт: Футбол

С известната си розова лента за глава и дълга права пони, Алекс Морган привлича вниманието ни от терена. Нейният стилен външен вид обаче не е толкова впечатляващ - тази ритница вкарва голове на полуфиналите и финалите на Световното първенство миналата година!

Възраст: 21

Спорт: Колоездене

Те не наричат ​​Алис „звяра“ за нищо! Тя е първата жена, спечелила и трите класификации по колоездене: № 1 момиче аматьор, № 1 момиче аматьор круиз и № 1 момиче Pro.

Възраст: 17

Спорт: Бокс

Това лято отбелязва олимпийския дебют на женския бокс като медален спорт и се очаква 17 -годишната Клареса Шийлдс да вземе у дома един от тези медали. Уведомена за олимпийския си билет само преди няколко седмици, тази ярка боксьорка е напомпана, за да се бие с най -добрите от най -добрите. Тя има супер звезда отношение, от което се нуждае всеки олимпийски шампион!

Възраст: 24

Спорт: Волейбол

В гимназията Фолук надскочи машината, която нейните треньори използваха за измерване на вертикални скокове-и тя направи това само след няколко месеца игра на волейбол! Въпреки че е служила като заместник на Олимпийските игри в Пекин през 2008 г., оттогава Foluke печели най -добрия блокиращ и награда за MVP на турнира на Гран при 2010.

click fraud protection

Възраст: 21

Спорт: Гимнастика

Въпреки че Джули е претърпяла множество наранявания на коляното, тя никога не е мислила да се откаже от гимнастиката - и това постоянството й спечели златните медали в многобоя, топката и лентата на Панамериканския през 2011 г. Игри!

Възраст: 22

Спорт: Джудо

Кайла е първата американка, спечелила световно първенство по джудо от 1964 г. насам - и тя го направи с гръм и трясък, като спечели пет непобедени мача, за да спечели златото. Тя е и втората спортистка в САЩ, която се състезава на два световни финала за младежи, като по този начин печели сребърен медал.

Възраст: 22

Спорт: Бокс

Като първата американска боксьорка, която се класира за Олимпиадата в Лондон, Марлен Еспарза вече е на първо място! Въпреки че е „леко перо“, тя непременно ще окаже голямо влияние в Лондон.

Възраст: 22

Спорт: Баскетбол

Кога Мая беше избрана за първото цялостно избиране на драфта на WNBA за 2011 г., знаехме, че тя трябва да внимава. Тя се присъедини към Lynx в Минесота и стана първият избор на драфт номер едно, който доведе отбора си до първия му шампионат на WNBA - спечелвайки й наградата „Новобранец на годината“!

Възраст: 17

Спорт: Плуване

Миси Франклин нашумя на Световното първенство на ФИНА през 2011 г., когато взе вкъщи пет медала (три златни, един сребърен и един бронзов). Тя е само на 17, така че очакваме да видим много повече от нея в предстоящите състезания!

Възраст: 25

Погледнахме Ребека, когато тя спечели златния медал в състезанието на 200 м бруст по време на Олимпиадата в Пекин през 2008 г., като постави световен рекорд. Оттогава тя е завършила Университета на Южна Калифорния със специалност комуникации - и спечели и двете събития бруст в шампионата на NCAA за зареждане.

Възраст: 17

Седемнадесетгодишната Габи тренира заедно с известната гимнастичка Шон Джонсън, но тя не е изгряваща звезда само по асоциация. Тя беше два пъти в националния отбор на САЩ по гимнастика и спечели златен медал на отборните финали на световното първенство по гимнастика в Токио миналата година.