2Sep

13 пъти женският национален отбор на САЩ беше #шеф

instagram viewer

Седемнадесет избира продукти, които смятаме, че ще ви харесат най -много. Може да спечелим комисионна от връзките на тази страница.

1. Когато преди сте имали възможност да вземете пуканки и да включите финалите на Световното първенство за жени, Карли Лойд вече бе вкарала първия гол в играта.

Спортна униформа, Джърси, Човешки крак, Спортни облекла, Спортно място, Футбол за жени, Стадион, Шорти, Футболист, Игра с топка,

Гети изображения

2. Когато минути по -късно дори не сте спрели да говорите за първия гол и Лойд вкара още един. Точно така, два гола през първите пет минути.

Спортно място, Спортна униформа, Джърси, Човешки крак, Обувка, Стадион, Спортно облекло, Футболист, Игра с топка, Чорап,

3. Когато изпратите текстово съобщение на цялото си групово съобщение, което предлага всички да носите готини френски плитки и високи опашки тази следваща седмица.

4. Когато Лорън Холидей след това доведе САЩ до 3: 0 с още един гол, всичко в рамките на първите 15 минути от мача.

Трева, Джърси, Спортна униформа, Спортно място, Футболист, Спортно облекло, Човешки крак, Женски футбол, Чорап, Стадион,

5. Когато две минути по -късно Лойд вкара от халфа (това е правилно, от центъра на полето) и завърши най -бързия хеттрик в историята на Световното първенство за жени. P.S. Япония все още не бе вкарала гол. Какво.

Спортна униформа, Спортно място, Джърси, Състезателно събитие, Отборен спорт, Взаимодействие, Играч, Шампионат, Игра с топка, Спорт,

6. Когато през второто полувреме Тобин Хийт допълни резултата, като направи петия гол на отбора на САЩ в играта. #TeamworkMakesTheDreamWork

click fraud protection

7. Когато разбрахте, че е рожден ден на Меган Рапино и тайно се надявахте, че в края на тази невероятна игра я очаква огромна торта.

Ръка, Джърси, Жест, Празнуване, Шампионат, Спортна фланелка, Фен, Гледане, Стадион, Наздраве,

8. Когато екипът вдъхнови хешфлаговете #USA и #SheBelieves. (Всеки път, когато пишете #USA в Twitter, кленов лист от американски флаг (кленов лист, защото играта отне място в Канада) се появи и всеки път, когато пишете #SheBelieves в Twitter, SHE флаг с американска тематика се появи. И си мислехте, че само Тейлър Суифт може да вдъхнови боговете на емотиконите.)

9. Когато Аби Уамбах изтича до трибуните и целуна жена си след мача. Аз не плача, ти плачеш. #Любовта печели

Червено, униформа, риза без ръкави, гръб, флаг, кармин, флаг на Съединените щати, Джърси, спортна фланелка, празник,

10. Когато отделихте минута да си поемете дъх и осъзнахте, че екипът е напълно на място с избора на неонови чорапи.

Спортна униформа, Джърси, Човешки крак, Спортни облекла, Униформа, Екип, Футболист, Фен, Шампионат, Стадион,

11. Когато президентът на Съединените щати написа в Туитър своите поздравления за отбора и покани всички играчи в Белия дом.

Каква победа за отбора на САЩ! страхотна игра @КарлиЛлойд! Страната ви се гордее с всички вас. Елате скоро да посетите Белия дом със световното първенство.

- Президент Обама (@POTUS44) 6 юли 2015 г.

12. Когато САЩ станаха първият отбор, спечелил три титли за Световната купа за жени. (Съжалявам, „играта като момиче“ все още ли се счита за обида?)

13. Когато приключите женския национален отбор на САЩ, е всеки Отбор Гол някога.

Спортна униформа, Джърси, Спортно облекло, Униформа, Екип, Празнуване, Спортна фланелка, Фен, Наздраве, Стадион,